| amira177 a întrebat:

Eu ador dansul! sunt aproape ca sisi si rocky big grin chair cred ca o sa infintez si o trupabig grin eu mereu dansez! am si alte talente cu am fi organizare de petreceri! happy Deci as vrea sa imi pun poze si video ca sa ma cunoasca lumea! voi stiti site-uri unde pot sa imi pun video si imagini unde lumea se uita mai mult? funda happy

Răspuns Câştigător
| FoCs a răspuns:

YouTube e cel mai popular site de videoclipuri. Mai poti si pe Facebook sa postezi poze dar si video daca vrei happy

Apoi mai poti sa ii rogi pe prietenii tai sa trimita la prietenii lor si asa mai departe si incetul cu incetul o sa inceapa lumea sa-ti cunoasca pasiunea. happy
Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| BluePage a răspuns:

Ce dragutzzz! happy