| SabIsAwesome a întrebat:

Eu am o intrebare mai "ciudata". Nu stiu la ce liceu sa ma duc. Sunt 2 variante: 1.Liceul de arte 2. Mihai Eminescu. Pot spune ca ma gandesc sa devin cantareata dar si sa fiu "smart"(desteapta). Dar daca devin cantareata nu pot fi "snoaba". Am mediile bune 9, 10! Dau funda la cel mai sincer raspuns!

Răspuns Câştigător
| Julyanne a răspuns:

1.Liceul de arte.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu zic sa te duc la un liceu teoretic...iar daca vrei sa te faci peste 4 ani cantareata neaparat te duci la Conservator.

| Nolkyz a răspuns (pentru pwp):

Ca sa intri la conservator iti trebuiesc niste studii de baza de la care sa pleci, studii pe care le obtii la un liceu de arta.

| Nolkyz a răspuns:

As alege liceul de arta. Poti sa fii smart dar sa si canti. Plus ca acolo, pe langa canto, vei invata sa canti la pian, vioara, chitara ceea ce te va ajuta.

| tomi10 a răspuns:

Buna faci cum iti spune inima cantareata o sa fi ca-ti va ani si apoi? mai bine faci ceva sa te ajute toata viata.adica cand o sa fi batrananu o sa ai pensie decat daca strangi bani tu deoparte. eu zic sa faci ceva du-te la un liceu unde sa devi cineva ca lumea.succes