| BeatriceNote a întrebat:

Eu as vrea sa devin designer.Consider ca am tot ce imi trebuie pentru a deveni unul, dar as vrea sa fiu mai informata.
As vrea sa interb ce facultati pot urma si cam ce suma imi trebuie ca sa pornesc propria afacere in acest domeniu.
Am 15 anibig grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te culci cu cine trebuie cand trebuie, nu mai ai nevoie de facultati.

| BeatriceNote explică (pentru anonim_4396):

Da...nu stiu de ce dar chiar mi-am facut sperante la un raspuns decent, inteligent si mai elaborat, dar se pare ca nu pot sa ma astept la asa ceva.multumesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BeatriceNote):

Era o ironie la adresa industriei, nu te sfatuiam sa faci asta si nici nu spuneam ca asta trebuie sa faci. M-ai inteles gresit. Altfel, daca esti inspirata si creativa am senzatia ca nu vei avea nevoie de nici un fel de alta pregatire, vor vorbi despre tine ideile tale si poti reusi mai repede decat te astepti. Nu ma judeca gresit cand nu trebuie, da?