| RedZPlays a întrebat:

Eu cred ca toti v-ati pus intrebarea ce te faci cand vei fi mare? Aceasta intrebare ma bantuie mereu. Imi recomandati ceva? Multumesc

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Da-le naiba de recomandari. Toti din jur imi recomandau sa ma fac marinar, medic, militar, politist sau sa plec la munca in strainatate, insa eu am ales sa fac ceea ce-mi place mie, chiar daca banii sunt mult mai putini, m-am inscris la o facultate de istorie cu scopul de a deveni profesor. Decizia trebuie sa fie 100% a ta, nu asculta de nimeni.

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Nu mai astepta recomandari ba din potriva ce iti place tie sa faci asta trebuie sa aflii oricum pana la 18 ani o sa te mai schimbi si o sa vezi atunci ce si cum.

| ABCD122 a răspuns:

Du-te afara! In strainatate castigi bine, muncesti destul de putin, ai timp liber, oamenii sunt ok, etc. Aici pe langa faptul ca muncesti mult, salariul este mic, timp liber putin, etc.