| TheLordOfTheRings a întrebat:

Buna TPU.Eu fac volei de 1-2 luni. Dirigintele meu(prof. de sport)mi-a propus sa merg intr-un alt loc.Ce sa aleg? Imi este greu sa ma despart de colegii din clubul actual, dar dincolo sunt foarte multi prieteni si colegi de la scoala.Cum spuneam ce sa aleg? Multumesn anticipatbig grin. Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| Ovidiu34149 a răspuns:

Du-te la clubul recomandat de prof. Stie ala ce zice.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă e un club mai bun şi de viitor, mergi unde a zis profesorul.Cred că este spre binele tău.Baftă!

| 112garcea a răspuns:

Fa ce iti spune constinta. funda?

| Ovidiu34149 a răspuns:

Daca vrei sa devi voleibalist si crezi ca ai sanse reale du-te. Daca nu nu