| Deidara554 a întrebat:

Eu sunt clasa a7-a si ma gandeam dupa ce termin generala aici sa fac,pe langa facultate, si liceul in Londra.Stapanesc destul de bine limba engleza cat si franceza,doar ca va trebuii sa invat termenii din materii.Dar tinand cont ca ai mei nu vor sa paraseasca Romania, eu pot invata acolo fara ca ei sa ma insoteasca? Adica as locui la o gazda sau ceva de genul? Si imi puteti da niste informatii despre cum e scoala acolo?

1 răspuns:
| selfie a răspuns:

Da, poti sa locuiesti in gazda doar ca in Londra este cam scumpa gazda, dar ti-o pot platii parintii happy Oricum o sa iesi in castig daca faci acolo liceul si facultatea. Daca le faci aici nu te ajuta cu nimic. Daca faci facultatea aici nu este recunoscuta in alte tari si trebuie sa o faci iar in tara in care vrei sa mergi tongue