| k1dutzz a întrebat:

Eu tocmai mi-am deschis un blog si vreau sa gasesc modalitati sa-l fac public sa fie cunoscut. FUNDA si VOT.

Răspuns Câştigător
| sutinoo a răspuns:

- Link Exchange - fa in asa fel incat link-ul catre blog-ul tau sa fie in cat mai multe pagini (se pune si twitter si facebook).
- Pune titlul blogului in tag-ul < h1> subtitlul in < h2> si asa mai departe pana la < h6>
- Asigurate ca ai in < head> tagurile meta-urile keywords si description
- Incearca sa pui continut cat mai unic si sa nu fie duplicat
- Pune pe imagini descriere
- Inregistreaza-l pe gogu' : https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url

Cauta mai multe reguli seo (search engine optimization) pe google

4 răspunsuri:
| andypandy a răspuns:

Twitter. Da follow la toata lumea, sunt multi care dau inapoi. Dupa, poti posta linkuri.

| QUM a răspuns:

Spune tuturor pe mess si pe tot felul de siteuri...happy
si descrie-l ...convinge lumeahappybig grin

| AnneAlly a răspuns:

Incearca pe facebook, pune-l p wall happy

| bella7587 a răspuns:

Incearca cu mai multe site-uri. Uite blogul meu nou http://bella-s-simplity.blogspot.com/