| Dennisa23 a întrebat:

Buna TPU.Eu vrea ca la anul sa ma mut la o alta scoala unde sa fac generala si liceul...ce sa ii psun mamaei ca sa ma mute?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Cred că cel mai corect e să ai o discuţie cu părinţii.Şi înpreună să luaţi o hotărâre, că doar de asta depinde viitorul tău. Dacă ai suficiente argumente în favoarea ta, nu văd de ce s-ar opune.Multă baftă!

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Inteleg ca esti in generala.Trebuie sa decida parintii daca motivele tale sunt intemeiate.ei tin cont si de distanta pana la scoala, mijloace de transport...

| CrazyTeenager a răspuns:

Motivele pentru care doresti aceasta schimbare.