| Denisaaa08 a întrebat:

Buna TPU! Exista cantăreți celebri care s-au apucat mai târziu de cântat (exemple)? Dau funda happy

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toti incep sa cante de cand sunt micuti. dar unii sunt descoperiti tarziu in viata, de aceea se afirma atat de tarziu si-ti dau impresia ca au inceput sa cante tarziu.

| sierra1 a răspuns:

Citește depre ăia cu macarena

| Lukasssz a răspuns:

Cu piesa „Wake me up" au avut 234 de milioane de vizualizări. DJ-ul suedez pe numele său adevărat Tim Bergling a început să facă muzică de la 18 ani. Cam târziu având în vedere media de vârstă ce pare în continuă scădere în ultimii ani. Dar, cum niciodată nu este prea târziu, Avicii a avut parte de noroc şi fani care să-l placă.

El a fost descoperit de Ash Pournouri, pe atunci promotorul unui club, care s-a folosit de toate contactele sale pentru a face ceva cu Tim. Chiar şi o parte din numele său este inspirat de pe internet. Numele original era Avici, care înseamnă cel mai jos nivel Naraka, iadul buddist. Tim a mai adăugat un i şi treaba a fost gata. În şase ani de activitate muzicală, Avicii a ajuns acolo unde doar îşi imagina.

| Lukasssz a răspuns (pentru Lukasssz):

El fiind o exceptie, desigur.

| Lukasssz a răspuns (pentru Lukasssz):

Si altii.

| Invictusman a răspuns:

Da, denisa08 fundă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă mai tot pui întrebări din astea tu o sa te apuci cel mai târziu happy. Normal că există vreunul, dar doar pentru că 1 dintr-un milion care au încercat a reușit, nu înseamnă prea multe.

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasă copii sa viseze ca după iar se reprofilează pe actorie la Disney laughing
Mai bine s-ar duce la concursuri de pe la teveu poate găsește pe unu sa o ducă la Disneyhee hee

| Denisaaa08 explică (pentru Catrice):

Ba da voi aveți ceva in cap? Întreb. Tu n-ai alta treaba? Du-te și ajut-o pe mami la curățenie și lasă comentariile stupide.

| Catrice a răspuns (pentru Denisaaa08):

Nu,n-am. Ma plictisesc când nu merg la lucru csf rolling on the floor