| Scherimuvi a întrebat:

fac apelare la cei priceputi in pc
Daca mi-am dezinstalat Chrome si aveam pe bara de marcaje diverse linkuri catre diverse site-uri acuma mi-am reinstalat Chrome, intrebarea este cum pot sa imi recuperez acele linkuri din bara de marcaje.
Funda daca merge

Răspuns Câştigător
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Cel mai simplu e sa faci un system restore. bafta

| IonutGaby a răspuns (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

DE multe ori system restore nu functioneaza, cred ca alta vaianta nu exista.dar incearca ce a zis Dare2Dream

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru IonutGaby):

Nu functioneaza in cazul in care il are oprit. mi se pare logic.

| Scherimuvi explică (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Logic ca m-am luat dupa acei prostii de la videotutorial.ro si am oprit system restore

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru Scherimuvi):

Presupun ca nu ai rezolvat nimic... app pot sa te intreb care e treaba cu linkurile alea? poate gasim alta solutie

| Scherimuvi explică (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Era multe linkuri catre diverse sute-ri unde erau tutoriale sau coduri format html pentru bloguri site-uri mai multe si erau foarte importante aveam vreo 132 de linkuri

7 răspunsuri:
| MauriceCorelli a răspuns:

Nu poti. Am facut si eu prostia asta acum vreo doi ani si s-au dus pe apa sambetei vreo 600 de linkuri puse la marcaje. Cel mai bine este ca de-acum, inainte sa il dezinstalezi, sa faci o copie de rezerva (care o sa fie in format HTML) a marcajelor, adica sa le importi intr-un fisier ce poate fi deschis de catre orice browser, nu doar de catre Chrome si dupa, sa ti le readaugi unul cate unul, dupa ce reinstalezi browserul.

Cu restabilirea sistemului nu faci nimic notabil, nici pentru setarile, nici pentru extensiile, nici pentru marcajele salvate in Chrome.

| RaulStefan1 a răspuns:

Nu mai poti sa iti recuperei de la Chrome. Funda?big grin