| iubita23 a întrebat:

Imi plac foarte mult copiii si m-am gandit ca in viitor daca reusesc, sa devin educatoare. happy. Aveti idee cum trebuie sa procedez? Sunt in clasa a 11, nu fac liceul pedagogic, din pacate, am profilul industrie alimentara la liceul care sunt acum, este complet diferit de ceea ce mi-am dorit dar din pacate... deci prin urmare mea este: pot sa ajung educatoare si fara liceul pedagic daca urmez vreo facultate? daca, da, spuneti-mi ce facultate trebuie sa urmez. ce studii trebuie sa am ...detalii va rog mult, va multumesc si sarbatori fericite altauri de cei dragi:*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa te asiguri si sa nu iti faci griji de opinia celor care raspund aici dupa vacanta vorbesti cu dirigintele/a sau directorul liceului unde esti ca sa te indrume mai bine.

| iubita23 explică:

Imi pare rau pentru greseala de mai sus.*deci, prin urmare, intrebare mea pentru voi este...