| Johnny_6115 a întrebat:

Imi place mult o fata din clasa a 9 a (eu sunt a 8 a ) si vreau sa petrec mai mult timp cu ea, ma gandeam sa o chem pe la mine sau sa merg eu la ea dar cu parinti astea nu ai ce face. Si m-am gandit sa ne intalnim "din greseala" "concidenta" cand ea merge dupa sora ei la gradinita apoi sa ne plimbam etc. Ce as putea sa ii spun sau sa fac sa fiu "interesant" sunt un pic timid.Dau fundita binenteles!

2 răspunsuri:
| blaablaablaaa a răspuns:

Salut, pe bune acum nu inteleg de ce sunteti asa timizi cand este vorba ca va place de cineva, spune-i-o in fata, dar inainte de asta incearca sa fi mai seducator :p, mare lucru, te place bine, nu te place asta este mai sunt destule.

| ArtLover a răspuns:

Pai in primul rand fi tu insuti si desigur trebuie sa o cunosti mai bine. Nu o intreba direct despre ea sau ce lucruri ii plac sau daca vrea sa iasa cu tine. Trebuie sa deveniti mai intai prieteni.