| Alx_Alexandra_2000 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva ce ore se fac la stiinte sociale?

1 răspuns:
| GabrielStn a răspuns:

Romana, Istorie, Engleza, Franceza, Geografie, TIC, Latina, Logica ( doar in clasa a 9 a ), Psihologie ( cls 10 ), Sociologie ( cls 11 ), Filosofie ( cls 12 ), Mate - Fizica - Chimie - Biologie ( doar cls a 9a si a 10a ), Economie ( cls 11 ), Educatie antreprenoriala ( cls 10 ), Religie, Educatie Fizica, Educatie Plastica, Educatie Muzicala ( doar in clasa 9 si 10 daca nu ma insel) si alte materii optionale.