| fearlessss a întrebat:

Imi puteti da si mie niste site uri(cat mai multe)su subiecte si bareme la engleza asemanatoare cu bilingvul(cls a 8a)? Si...stiti niste astfel de carti pe care as putea sa le cumpar care sa aiba subiecte si bareme?

Răspuns Câştigător
| Popicaaaa a răspuns:

Invata gramatica si use of english, nu e chiar asa de greu examenul bilingv tongue si la oral ia toata lumea 30/30 xD

| fearlessss explică (pentru Popicaaaa):

Mersi.dar bilingvu l-am dat acum cateva luni, nu mai era nev de raspuns laughing Oricum funda ca esti singurul laughing

1 răspuns: