| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune daca meseria de mecanic de locomotiva este una frumoasa? Sau macar daca este una bine platita.

Răspuns Câştigător
| anutza97 a răspuns:

Tatal meu este mecanic de locomotiva de o gramada de timp si lui ii place si este si una bine platita bine depinde acum poate avansezi la sef de tren sau din astea si e si mai bine platit asa ca daca tie iti place mult noroc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era bine platita acum doar daca ajungi mecanic de locomotiva de TGV (cel mai rapid tern din lume) ajungi sa castigi bine!