| lextar113 a întrebat:

imi puteti spune si mie ce sa aleg dintre profilele:stiinte sociale,filologie si economic? motivati rapsunsul, multumesc!

Răspuns Câştigător
| jhgdkjszf a răspuns:

Depinde de ce iti place daca iti place limba romana si istoria ai putea sa mergi la stiinte sociale sau filologie dar daca te pricepi la matematica poti merge la economic ...asa ca gandeste-te bine ce vrei sa faci mai departe.Eu vreau sa merg la stiinte sociale big grin. Succes sper sa alegi bine :* fundita? big grin

| lextar113 explică (pentru jhgdkjszf):

Mc mult, si eu tot acolo ma gandeam, primesti funda, trebuie doar sa asepti ca inca nu mi-a aparut in dreapta

| jhgdkjszf a răspuns (pentru lextar113):

Multumesc pentru funda :*:*

4 răspunsuri:
| taviyamato2 a răspuns:

Pentru. liceu filo, pentru facultate stiinte economice, sociale NU ca sunt toti puscariasii si .re.t.ar.zii acolo