| Feri5 a întrebat:

Îmi spuneti și mie unde invata rezidenții? Adică știu ca fac practica prin spital, dar merg in sali de clasa și li se preda materia sau? Va rog mult sa-mi răspundeți!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Rezidentii sunt medici in practica. Nu mai au treaba cu facultatea. Asa ca invata acasa sau pe unde vor nu la facultate!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Rezidentii invata acasa sau pe unde pot.Nu merg in sali de clasa.

| Eireann a răspuns:

Nu, in mare parte s-a terminat cu predarea. Invata acasa, in camera de garda, pe holul spitalului.