| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU in care din urmatoarele tari merita sa te muti si sa-ti faci o viata calumea in Irlanda, Regatul Unit (Anglia, Scotia), Norvegia sau Suedia am scris aceste tari nordice deoarece imi place foarte mult climatul rece? DAU FUNDA.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu Uk eu zic sa nu iti faci prea multe planuri de viitor ca cine stie ce se intampla dupa ce se finalizeaza Brexit

| cristimihailov a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa alegi intre norvegia si suedia... poti sa te gandesti si la islanda.

Limba este aproape la fel de dura si grea.

Daca vrei sa faci o viata frumoasa, ai putea sa o faci oriunde. Depinde insa de nivelul de la care pleci.

Daca te duci ca muncitor... e nasol.
Daca ai facultate, mai ai o sansa.

| Noname2121 a răspuns:

Avand in vedere ca am locuit in Suedia,acum Anglia o sa iti recomand Suedia sau una din celelalte tari nordice. Daca vrei sa ai parte de toti drogatii si depravatii de oameni, alege UK. Daca vrei oameni seriosi, cu toate ca o sa fie mai greu sa te stabilesti acolo, alege Tarile Nordice, dar grija ca sunt pline de musulmani!