| Catalyna306 a întrebat:

In prezent sunt la facultate si m-am gandit ca pe viitor sa lucrez la o casa de licitatii.In sensul ca mi-as dori enorm de mult sa lucrez la departamentul de arte, unde se primesc diverse obiecte pentu a fi analizate si puse la licitatie.Sunt la specializarea afaceri internationale si nu sunt sigura ce fel de master sa urmez pentru a lucra la o asemenea firma.Ma gandeam ceva de istoria artei, dar nu sunt sigura.Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Din cate am aflat din mass media,, casele de licitatii lucreaza cu evaluatori autorizati de catre ANEVAR ( Uniunea nationala a evaluatorilor autorizati din Romania)
http://nou.anevar.ro/