| rAuL_2324 a întrebat:

Buna TPU.Intrebarea mea este:Ce materii imi trebuie pentru a fi la fotografie? Imi place mult sa fac poze dar nu stiu ce imi trebuie pentru a deveni un fotograf bun.Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| PwNZ a răspuns:

Informatica, dar pe partea de designer sau IT developer.
Ai nevoie de a sti sa lucrezi bine in photoshop, corel, Sony vegas etc.

| Outremer a răspuns:

Îţi trebuie un aparat în adevăratul sens al cuvântului.
Restul ţine de nişte reguli elementare şi un minim de imaginaţie.
Uite un fotograf bun, după standardele mele :
http://www.sorinonisor.ro/

| CristalHeart a răspuns:

Hm.pai eu cred ca ai nevoie de 1% talent, 99% sudoare (in cazul nostru, vorbim despre invatatura – sau, cum spunea Lenin: invatati, invatati, invatati) si multa rabdare happy

| V1p3rViruSsatuL a răspuns:

Din cate stiu informatica de baza si c-am atat dar nu cred ca ma ie si altceva Pa.

| SecretEye a răspuns:

Iti trebuie muuulta rabdare si iti mai trebuie ceva. Ochiul sa asculte de ceea ce vezi - astfel fotografia devine arta. uite aici un site cu multe informatii si concursuri foto. http://pxlshot.ro