| bunacefacipa a întrebat:

La anul trec in clasa a 12-a si inca nu m-am hotarat la ce facultate sa dau, dar m-am gandit la o facultate de IT la Sibiu. Avand in vedere ca nu prea ma descurc la fizica si ca la BAC dau matematica m2, credeti ca este o alegere buna?

2 răspunsuri:
| GabiBucur1991 a răspuns:

Poti da la Politehnica in Bucuresti sau La facultatea de matematica, Brasov.

| neutrino a răspuns:

La o astfel de facultate merg tinerii care stiu bine matematica si fizica ( si nu numai). Restul, tu decizi!