| pisulika a întrebat:

La Scoala de subofiteri de Pompieri "Pavel Zăgănescu" Boldeşti-Scaeni din Prahova dai Examen de admitere din Matematica- Fizica...

Ceea ce nu stiu E ca dupa ce ai intrat in "Scoala" se mai face Matematica si fizica acolo?

Răspuns Câştigător
| Maioru a răspuns:

Nu neaparat, de fapt mai mult ca sigur ca nu vei face matematica pentru ca nu ai nevoie de asa ceva ca sa stingi un incendiu.Altele vor fi materiile si vei face practica, foarte multa practica in domeniu.