| UbexFlo a întrebat:

Buna TPU.Lucreaza cineva dintre voi pe croaziera? Imi poate da cineva mai multe detalii va rog?

3 răspunsuri:
| Mandarina888 a răspuns:

Pot sa iti spun doar ca, contractele de munca pe vasele de croaziera sunt pe o durata lunga si la 3luni ai cate o saptamana vacanta, 3 luni le petreci constant pe croaziera, salariul este bun dar trebuie sa fii tare psihic si mai ales fizic! Altceva nu stiu sa iti spun, poate te ajuta altcineva

| kaloma a răspuns:

Stiu pe cineva care pleaca pe croaziere.ce te intereseaza mai exact?

| youmatter a răspuns:

Buna. Si eu as dori mai multe detalii. Mi-ar placea sa vorbim mai multe. Multumesc anticipat!