| andreeap200116 a întrebat:

M-am hotărât acum puțin timp sa dau la Facultatea de Drept din Cluj. Îmi poate spune cineva care este student acolo in ce consta exact proba de admitere? Am căutat pe net și am văzut ca este vorba despre un test de logica, părea destul de simplu, ceva ce ar rezolva oricine dacă este atent. Unele persoane mi-au spus ca este de fapt vorba despre materia de logica predata in a 9 a. Subiectele de pe internet erau altfel structurate. Deci, dacă cineva care știe cum sta treaba, m-ar putea lămuri, as fi recunoscătoare.

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Admiterea se da la gramatica limbii romane si istorie/economie.