| VictorL a întrebat:

Buna TPU m-am uitat ieri la romanii au talent dar am vazut numai jumate din show as vrea sa vad pe la urma stiu cine a luat premiu mare dar e adevarat ca a venit Razi Gogoneaq as vrea sa vad la urma plizz dau funsa+vot!

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| BluePage a răspuns:

Da a venit

| BluePage a răspuns:

A venit

| anghelitus a răspuns:

Razy a venit, super talentat laughing
a castigat cristian gog - mentalistul

| AikkoxD a răspuns:

Uită-te pe Protv că e reluare.
Gog a câştigat, Mihai Petraiche a ieşit pe locul 2 şi tâmpitul ăla cu cubul pe 3. Da a venit Razi.

| VictorL explică:

Da vreau vaROG daca puteti sa-mi dati momentul cind a venit Razi si a dansat pliz dau funda!

| VictorL explică:

Da razi cind a venit la romanii au talent la inceput sau la urma!?

| LUYZZZZA a răspuns:

Fa-ti cont pe vplay siti da acolo reluare