| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Ma gandeam sa merg la liceul de informatica pentru ca imi place matematica si informatica dar inca nu stiu, ce ai putea sa te faci de acolo? In I.T. mi s-a spus ca nu prea sunt fete, este adevarat?
Funda.

Răspuns Câştigător
| jeek0 a răspuns:

Nu e adevarat. e adevarat insa ca sunt mai multi barbati. dar sunt si fete si pot ajunge la fel de bune ca barbatii daca muncesc mult. e un domeniu in care daca vrei sa fii bun e obligatoriu sa iti placa si sa muncesti mult. simplu