| Cartoonito221199 a întrebat:

Ma puteti ajuta? Sunt in clasa a VII a si ma tot gandesc unde sa dau mai departe! Mie imi place Matematica si as vrea sa merg la M I, dar toti colegii spun ca este foarte greu acolo! E adevarat? Dau Funda! :*:*:* Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MariusMariusica a răspuns:

Da e foarte greu la MI(Mate - Info), dar eu iti spun ca din MI poti sa et duci la orice facultate. Pls FUNDAwinking

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

MI e un profil greu dar tine de ce iti place tie sa faci. Daca tu crezi ca esti foarte bun atunci alege acest profil. Cantareste-ti bine optiunile si alege ceea ce iti doresti.

| americanu098 a răspuns:

Da e foarte greu, si eu as vrea sa plec la M Isad cred ca o sa ma bazez pe romanathinking

| dyana99scumpick a răspuns:

Da e destul de greu dar daca vrei poti