| Krysscristinakryss178 a întrebat:

Mai am o intrebare la tine... Exista vreun liceu de modeling? Si pentru facultate cam ce medii trebuie sa am, la ce facultate si din ce oras sa dau, si daca se poate cam cati ani de facultate sunt? Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| DenysaLove a răspuns:

Buna.Nu exista liceu de modelling si nici facultate.Sunt agentii precum Relax Models, Sequoia Models etc care fac cursuri cu fetele care doresc sa intre in lumea modellingul.Si eu am facut cursuri de modelling. Daca te intereseaza aceasta lume astept sa imi dai mesaj pe privat cu id tau si iti spun mai multe.

3 răspunsuri:
| Mia a răspuns:

Liceu si facultate de modelling? rolling on the floor lol esti distrusa rau fata.Nici macar nu stii sa scrii corect modelling, si mai vrei la facultate? Ce naiba sa te invete, cum sa te **** cu mosi sau fotbalisti ca sa fii o "manechinuita" de succes?

| DenysaLove a răspuns:

@Mia-u crezi ca toate modelele se f** cu mosi si fotbalisti?
Daca u o vezi pe monica columbeanu fiind model si este casatorita cu un mos inseamna ca toate fac la fel?
imi pare rau dar si eu cunosc mii de fete modele care nu se culca cu mosi/fotbalisti.Nu vorbii daca nu cunosti!

| Mia a răspuns:

Krissu, nu am generalizat...Si eu am vazut o gramada de modele care isi iau in serios meseria si nu se preteaza la astfel de lucruri... Dar dintr-o intrebare(asa stupida) ca a ei(baby178) ce voiai sa deduc? Doar fetele serioase si mai ales INTELIGENTE ajung modele de succes fara sa apeleze la a-si vinde trupul.Repet: nu am vrut sa generalizez si nici sa jignesc pe nimeni, dar e si asta o realitate.Scuze daca te-ai simtit jignita(desi nu prea aveai de ce)