| fearlessss a întrebat:

Mi-a zis cineva ca la Academia de politie fetele sunt discriminate.Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| tranquilaaa a răspuns:

Nu cred. Cunosc pe cineva care e acolo si nu are probleme(este fata). Cand mergi acolo trebuie sa fi sigura ca asta vrei deoarece este depusa foarte multa munca si trebuie sa ai cat de cat conditie fizica. Fetele care merg acolo ar trebuu sa stie ce le asteapta...da, e foarte greu si cerintele sunt uneori extreme, dar n-am auzit de discriminare. Trebuie sa fi puternica daca vrei sa mergi acolo pentru ca nu e usor de loc, dar, in final, merita tot efortul depus. happy

2 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Peste tot fetele sunt discriminate, daca e sa fim sinceri... straight face
Dar daca stii sa te impui, nu o sa ai probleme! happy

| Answer4me4pls a răspuns:

Nu este adevarat, ca sa iti raspund simplu. Poti atrage invidie ca esti fata si sa se plimbe baietii dupa tine, dar cu putin talent si tupeu, poti avea totul la degetul mic. Succes!