| Gεσяgιαηαα a întrebat:

Mi-am facut un plan pentru viitor.
Sa incepem cu inceputul. Vreau sa intru la liceu pe domeniul de engleza [cel mai mult ] si dupa liceu sa intra la facultatea de actoreie. Ma gandeam sa fac doar 1 an- 2 maxim. Dupa ce termin facultatea sa ma mut in America unde sa dau cateva castinguri pentru filme. Nu stiu, dar vreau din tot sufletul sa devin actrita pentru ca de mica tot joc in piese de teatru, iar cea mai mare realizare a fost la Carrefour unde am jucat pentru vizitatori si angajati, si a iesit bine... La un job inca nu m-am gandit. Ce parere aveti?

10 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Pentru inceput, n-am venit aici sa primesc funda sau vot.Da, intr`adevar gandesti foarte matur.Dar sa nu uiti ca ai nevoie de multa si multa voimta.Rabdarea,dea asemenea este si ea importanta.Trebuie sa realizezi faptul ca,esti om, si la fel ca orice om, mai cazi, te mai ridici, asta-i firea omeneasca.Insa,nimic nu ar trebui sa-ti stea in cale sa-ti indeplinesti visul.Printr-un singur cuvant, pot sa spun tot ce am zis mai sus ''LUPTA!''. Bafta, si mult succes pe viitor, sa ramai la fel de ambitioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai maimuţărit pentru un supermarket şi crezi că o să joci alături de Hopkins? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un plan maret. Daca te tii de el si ai si sprijin (mai ales financiar) din partea parintilor, totul va merge bine. Nu renunta la visele tale! Felicitari pentru modul de a gandi! Nu uita insa sa iei in calcul toate posibilitatile, chiar si cele negative pentru ca in cazul in care te vei lovi de ele, sa stii cum sa treci cu bine si sa nu clachezi. Te pup

| yo547 a răspuns:

Mergi in domeniul teatrului, imbina utilul cu placutul.

| Gεσяgιαηαα explică (pentru yo547):

Stiu. Imi place engleza si stiu destul de bine, de aceea urmez un liceu pe acest profil, iar dupa facultatea de teatru.

| genTlemeNNN a răspuns:

E foarte bine continua sa fi tot asa de interesata de viitor asta e bine.

| Gεσяgιαηαα explică (pentru genTlemeNNN):

Mutumesc.happy

| genTlemeNNN a răspuns (pentru Gεσяgιαηαα):

Nu ai pentru ce o fundita mica big grin:X

| Gεσяgιαηαα explică (pentru genTlemeNNN):

Mai astept raspunsuri. :p

| genTlemeNNN a răspuns (pentru Gεσяgιαηαα):

K big grin