| vladionut94 a întrebat:

Buna TPU mi saa propus un post pentru agent vanzare pentru semnare de contrtacte de telefonie mobile si as vrea sa intreb in generar agenti de vanzari care le este rutina pe langa faptul ca aduc marfa de la sediu si o distribuie un este nevoie dar pe langa asta ce mai fac stau si la birou sau se duc toata ziua pe teren sau in cazul meu stau toata ziua la birou si fac contracte de telefonie
ps:daca cineva este angazat ca agent de vanzari la rcs ca sa imi spun mai multe detail din interior happy
pps: cel mai bun raspuns primeste funda

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

La rcs? esti platit numai daca faci contracte.iti da un procent din fiecare contract. daca nu faci, nu iei bani.

| vladionut94 explică (pentru express11):

De fapt am semnat contractul pe selar fix de 2000 lei plus comison

| express11 a răspuns (pentru vladionut94):

De 2000 ron? agenti vanzari? ma mir din partea lor... oricum iti urez bafta!

| vladionut94 explică (pentru express11):

Mersi happy cand ai relati se poate orice (y)

| raresandrey a răspuns:

Munca de teren toata ziua, atragerea de noi clienti in primul rand, materiale publicitare etc. Deci, trebuie sa fii eficient in primul rand, altfel...