| Andwta a întrebat:

Nu stiu ce sa fac in continuare, am reusit sa iau bac-ul. Ma gandeam la postliceala pe balneofiziokinetoterapie. Oare m-as descurca?! Daca e greu si renunt. Informati-ma! Alte sugetii!

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa. Si? De ce nu te sfatuiesti cu parintii? Ei stiu ce poti si ce nu poti.

| Andwta explică (pentru darrio2007):

Daca puteam o faceam. Nu comenta fara sa stii!

| darrio2007 a răspuns (pentru Andwta):

Atunci de ce mai intrebi pe-aici? Nu vezi ca nu ti-a mai raspuns nimeni.

| Andwta explică (pentru darrio2007):

Si pe cine sa intreb? Nu cunosc pe nimeni din rude, prieteni care au facut. Ce esti asa rau?!

| darrio2007 a răspuns (pentru Andwta):

Nu sunt deloc rau dar este doar alegerea ta. Daca tu crezi ca esti facut(a) pentru asa ceva, incearcă.

| Andwta explică (pentru darrio2007):

Nu reau sa fac nici facultate nici postliceala, dar ai mei s-ar bucura sa fac. Eu nu cred ca m-as descurca si nu stiu ce sa fac acum...

| Andwta explică (pentru darrio2007):

De asistent medical de farmacie ce spui? S-ar merita?

| darrio2007 a răspuns (pentru Andwta):

Daca iti place ceea ce vrei sa faci, de ce nu?

| Redsunshine33 a răspuns:

Eu cred că e o alegere bună, tine doar de tine să fii consecvent și să înveți, totul presupune sacrificiu.Nu trebuie să pleci de la ideea că nu te-ai descurca, dacă vrei și îti dorești orice se poate.

| Andwta explică (pentru Redsunshine33):

Dar ce spui de asistent medical de farmacie? Se merita?