| mg112mada a întrebat:

Buna,TPU! Pana acum cateva saptamani am facut parte din trupa de teatru a liceului meu, dar intr-o zi nu m-am dus la repetitii si atunci s-au impartit rolurile unei noi piese, deci m-am facut o gramada de timp liber...Ce activitati imi recomandati extrascolare si extrecurriculare imi recomandati? Eu am vrut sa incep cursurile de prim ajutor de la Crucea Rosie, am trimis formularul, iar apoi cineva mi-a spus ca se plateste, iar acum imi pare rau. In caz ca ma vor contacta, le pot spune ca vreau sa trec la voluntariat? Ce alte activitati imi recomandati? Serios vorbind!
Fundita!

1 răspuns:
| Anastasiaaa1234567899876 a răspuns:

Poti participa la Ingerii Down ( cei care sufera de sindromul down )