| anonim_4396 a întrebat:

Peste o lună fac 15 ani şi aş vrea sa castig niste bănuți.Cum aş putea proceda pt. a-mi găsi un job? Ma pricep sa fac orice si învăț si repede. Eu am diploma de competențe in limba franceză, însă nu cred că mă ajută pe timpul verii. Ma pot duce la o pizzerie sa ajut la spălarea vaselor-ma duc direct acolo sau cum pot aborda problema?
Îmi puteți spune şi alte opțiuni pentru a face o sumă de bani pe timpul verii?
Multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| anonim997 a răspuns:

Pe timp de vara poti gasi linistita, la restaurante sau terase. Te interesezi in primul rand pentru un post liber, apoi mergi si vorbesti pentru el. E simplu! In plus se face si bacsis, altfel incat faci bani frumosi