| Șevval a întrebat:

Puteti sa imi sugerati niste facultati va rog frumos, dar fara sa aiba legatura cu matematica, calcule, economie, etc.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Litere, Arte, Drept, Stiinte politice, filosofie, istorie, teologie, psihologie, sociologie, asistență socială, pedagogie

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

A da și Jurnalism și Resurse umane

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Filosofia

| anonimg a răspuns:

Nu stiu daca si facultatea de jurnalism se incadreaza in cerintele tale. Poti avea un post la ziar, radio, tv.

| Frank51 a răspuns:

^^^ The best answer is there ^^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sociologie, Asistentă Socială, Relații Publice, Științe Politice, Filosofie, Istorie, Resurse Umane, Litere, Teologie etc.

| Nonolita a răspuns:

Doar la arte, cu conditia sa ai si talent.
Dar matematica iti trebuie in viata reala.