| Mihaela111 a întrebat:

Stie cineva daca iti trebuie anumite studii ca sa te angajezi la o firma de telefonie mobila la relatii cu publicul?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

In principiu ei iau cam cu orice facultate, important e sa ai calitatile de care au ei nevoie. in cadrul testelor de angajare pe care le organizeaza vad daca ai calitatile de care au nevoie si apoi iti fac ei training pe ceea ce trebuie sa stii pe postul respectiv. iau chiar si studenti si in general se promoveaza pe alte posturi de acolo, nu ramai o viata la relatii cu clientii

4 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Logic, faculatea de relatii publice si comunicare

| LIN2010 a răspuns:

Pentru casierie, ghiseu informatii sugestii/reclamatii, studii medii (diploma de bacalaureat), pentru functii de conducere, studii superioare.Succes

| taviyamato a răspuns:

Nu neaparat, dar daca vrei sa ai un viitor glorios / stralucit / etc in firma iti trebuie o facultate, daca nu disctractie faina la ghiseu pentru urmatorii 20 de ani big grin

| Mihaela111 explică:

Multumesc pentru raspunsuri