| XcrisSSx a întrebat:

Sunt băiat, am 17 ani.Sunt clasa a 12 a la Științe ale naturii.Pe mai departe merg la medicina.Dar am în cap de mult timp și ceva care îmi place mult :modelingul. dacă stați sa mă întrebați care îmi place mai mult ..clar modelingul, dar nu știu dacă este de viitor.Ce mă sfatuiti?
As vrea sa va dați și cu părerea dacă as avea alura de model prin pozele de pe Facebook:Cristi Nicolescu
Instagram: :cristinicolescu
Multumeeeeesc!

3 răspunsuri:
| n1445 a răspuns:

Incearca sa le faci pe amandoua. Trateaza modelingul ca pe un hobby si vezi daca functioneaza sau nu.

| Justme111 a răspuns:

Sunt doua conturi pe Facebook cu numele asta. Prima oară m-am uitat la cel gresit (sunt sigura ca e gresit) si am dat de un baiat care avea poze in care era transpirat si am vrut sa zic ca "doar aura de model ai tu!" Ironic vorbindlaughing si apoi am dat de cel corect (sunt sigura ca e corect) si mi-am spus "what the fuc*? Are niste ochi geniali si mama ce corp" laughing) Tu chiar ai fi un model superb insa daca ai fi medic. M-as duce cu drag la doctorlaughing
Ce sa spun. Părinții tăi au facut o treabă buna cand te-au facutlaughing
Baftă in continuare. Daca s-ar putea, ti-as spune sa le faci pe ambele dar sincer si pe mine ma atrage modelling-ul mai mult (90÷)

| ubox7007 a răspuns:

Medicina pe primul loc si in timpul liber, ca hobby te implici in modeling