| Avram_Elena_1996 a întrebat:

Sunt Elena si sunt in clasa a 9-a. la mate-info. Pe viitor as vrea sa dau la medicina, iar la mate-info nu prea fac biologie si chimie.As vrea sa ma transfer la stiintele naturii dar nivelul clasei este cu mult mai scazut fata de cel al clasei actuale. Va rog sa ma ajutati cu un sfat daca se poate...
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pYv a răspuns:

Alege ce iti place (parerea mea) decat s-a stai cu tocilari de mananca mate pe paine mai bine te duci inclini spre stiinte ale naturi unde inveti de drag si iesi ce iti doresti "asta cu iesitul are 2 drumuri... poate dupa ce om avea o tara calumea si care sa ne rezerve de lucru cateceva...nu faci 15 facultati si stai acasa ca dupa nu ai unde practica meseria.happy

Răspuns utilizator avertizat