| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU sunt foarte bun la Istorie si Geografie daca as da la o facultate la una dintre cele 2 materii ce as putea sa ma fac mai departe, in afara de profesor? DAU FUNDA.

2 răspunsuri:
| Anonim1233445677909293703 a răspuns:

Daca esti bun la Istorie ai putea sa dai la drept si sa te faci avocat
P.s:Sper ca esti si la Romana

| minrest a răspuns:

GaBBy, cei mai buni dintre abolventii de Istorie (in cadrul Universitatii) intra in cercetare si in invatamantul universitar. Citeste istorie, ca sa vezi daca iti place. Istoria ca materie nu iti face o idee corecta despre istorie ca stiinta.