| antho a întrebat:

sunt foarte interesata de cursele de raliuri si chestii care implica masini, nu ati putea sa imi dati ceva site sau chiar niste sfaturi cu ce se incepe cand vrei sa intri intr-o cursa de raliuri(ce trebuie sa fac, cum sa reusesc sa imi gasesc un sponsor si toti pasii de inceput)

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt patrocinatorii WRC junior care instruiesc pustani ca tine pana ajungi sa calci labuta pe varianta WRC sau J-WRC cu tractiune totala.

| Wilian a răspuns:

1 sa pleci regulat la antrenamente de carting, ca ele sunt usore si te poti invata mai repede, apoi cu incetul vei pleca spre curse tot mai tari!