| mar1aajjj a întrebat:

Buna TPU.Sunt in clasa a10a si imi place foarte mult informatica, si as vrea sa stiu ce afcultate as putea sa aleg dupa si jobul care sa se axeze pe info. Multumesc.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| yubyta123 a răspuns:

Facultatea de informatica si poti sa te angajezi la banci si sa lucrezi cu acte bani

| alienkros a răspuns:

Probabil programator ca na... doar iti place info! Plus ca e un profil foarte cautat ce le IT. Daca vrei sfatul meu specializeaza-te pe PHP SI/SAU JAVA ca restul le stie tot prostu plus ca ai sa ai in max 5 ani dupa terminarea facultatii o masina bunuta si un apartament ok.