| Ionelll78 a întrebat:

Știe cineva dacă la vară se mai organizează concursuri de admitere la școlile de poliție și de Jandarmerie?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca se organizeaza in fiecare an, ca doar asa se poate intra la o asemenea scoala, numai prin concurs si numai dupa ce treci de vizita medicala obligatorie.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Nope, s-au inchis toate scolile, au deja desui batausi... asta... politisti si jandarmi

| debarasator63 a răspuns:

Da, in fiecare an. Urmareste pe siteurile lor incepand cam de luna viitoare.