| Nic_Nico_1998 a întrebat:

Știu că mai am încă doi ani până intru la liceul, dar sunt cam nedumerit. La ve profil aș putea da, pentru a avea si o facultate buna. Momentan nu știu și aș vrea o sugestie ceva.
În primul rând ma descurc la engleză, română, biologie, fizica. Momentan nu fac chimie dar cred ca mă voi descurca. Aș vrea sa îmi spuneți un profil cu mai puțină mate.
Funda! happy

1 răspuns:
| ALGator a răspuns:

Dacă te descurci la fizică fă ți curaj și pune-te la punct și cu mate.
Sper să nu greșesc, dar dacă urmezi realul vei putea să mergi la aproape orice facultate, inclusiv cu profil umanist.
Succes și sfaturi bune și de la alții!