| GabrielleGabi a întrebat:

Tocmai ce am luat BAC-ul si as vrea sa ma inscriu la Facultatea de Medicina si Farmacie. Am gasit pe site-ul facultatii modele de teste dar fara raspunsuri. Unde pot gasi raspunsurile?

http://www.admitere.ugal.ro/......e_2014.pdf

Testul consta in 45 de intrebari chimie organica si 45 de intrebari biologie de clasa a 11-a.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, NU vei găsi ( nicăieri ) pe net răspunsurile la acele teste sad
Ele NU au fost postate, sunt doar teste PROPUSE - ele sunt o "alternativă" gratuită la culegerile editate de alte facultăţi.

Toate cele bune.