| deeadede99 a întrebat:

trebuie sa fac o coregrafie pentru cineva si nu stiu cum sa incep, am cautat pe net dar nu am gasit nici o pagina care sa ma ajute, melodia este acea de la Dream high 1 (serialul coream ) daca ma poate ajuta cineva... dau funda funda!

Răspuns Câştigător
| deeasmile22 a răspuns:

Pai cel mai sigur ar fi sa o faci tu...dar inrta pe Andreea Popa - instructor Dancehall @Onebeat Dance Studio... eu acolo am invatat pasi si sper ca te-am ajutat! 1primesk funda?