| anonim5543 a întrebat:

Un comandant de nava castiga pe transport maritim 10.000, 12.000? Depinde de nava de tone cu ce e incarcata? Asa am citit pe un site. Dau funda!

2 răspunsuri:
| endeavour a răspuns:

Salut cand zici castigul ala te referi la euro sau la lei? Normal, ei castiga in functie de ce conduc, nu e tot una sa fii comandant be un vas de pescuit sau pe un vas petrolier si asa mai departe. Oricum cred ca au venituri mari

| anonim5543 explică (pentru endeavour):

Salut, ma refer la euro si da la un vas gen, petrol, gas si d-astea