| Andreea202 a întrebat:

Unde se dau gaurii in ureche in Targoviste imi poate spune cineva?

3 răspunsuri:
| CristinaCMH a răspuns:

Buna! S-a deschis acest salon http://ian-tattoo-ink.cabanova.com/
Nu stiu ce sa zic,, nu am fost niciodata la ei, dar niste gauri in ureche nu e mare chestie. nu are ce sa iasa gresit.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Găuri in ureche se fac si la farmacii, sau sun in mall uri acele magazine cu cercei unde fac si găuri.

| AnaMariaValentina a răspuns:

Știe cine unde se da gauri în ureche la bebelusi în Târgoviște?