| Alle15 a întrebat:

Unii dintre voi cred ca urmariti sezonul BURLACUL. Cine credeti ca va fi castigatoarea? Controversata si superba blonda CEZARA sau apriga si sincera ANCA? Vom afla cine e, dar primul care va zice cezara si urm anca sau invers, care dintre ele va fi va primii funda!

Răspuns Câştigător
| Rowanna09 a răspuns:

Niciuna nu va castigabig grin

10 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Cred ca Cezara e mai frumoasa si e blonda am vazut ca burlacului chiar ii plac mult blondele

| Alle15 explică:

Anca nu andra.

| Alle15 explică:

Intre lauretta si deea.

| Alle15 explică:

Diana si deea, scuze.

| bianca_4393 a răspuns:

Cezara

| D3eaa a răspuns:

Mie imi place de Cezara as vreaca ea sa fie aleasa da acum depinde de edward. parca asa il chema

| MisDia a răspuns:

Eu cred ca Andra.

| MisDia a răspuns:

Eu cred ca ANDRA va castiga.
funda?

| ღℓαυяєТтα a răspuns:

Cezara cu siguranta love struck

| Ecaterina_9469 a răspuns:

Eu zic ca nu va alege pe niciuna!laughing-serios, m-am uitat la ultima parte din episodul de saptamana trecuta si il arata pe Bote' cu trandafirul in mana cum fugea dupa Edward...deci lui nu-i place de niciuna si daca va alege pe una din ele, va fi doar de dragul audientei.