| Copila2016 a întrebat:

Va rog cititi tot ca altfel nu o sa intelegeti daca cititi partial!

Ieri tata a fost jefuit de un tigan din rahova ( mentionez ca era ziua pe la 10-11 ), tata e taximetrist, aia au luat o comanda si ia dus tata la locul care au vrut, era un baiat si o fata, cand a ajuns la destinatie fata iese din masina si baiatul cere telefonul tatei sa dea un apel, a pus amprenta ( nu i-a zis parola ) si i-a dat telefonul, apoi a fugit si a zis ah e briceagul la ea... apoi tata a plecat repede de acolo, ca de obicei nu face niciodata nimic parca tiganii sunt cei mai tari din lume daca eram eu acolo chiar daca avea cutit ieseam din masina si tipam rau de tot si ii luam si la bataie ( mie nu imi e frica de tigani cum le e frica parintilor chiar daca imi zic ca sunt periculosi ce pot face doar nu te omoara. ). Ei nu fac niciodata nimic intr-o zi o sa ii umileasca si nu o sa faca nimic, cei din cartierul acesta sunt obsedati de mine de cand m-am mutat, ma spioneaza cand ma uit pe geam, cand ies afara ma injura, arunca cu gunoaie in mine, etc. Odata i-am speriat pe niste copilasi cu trotineta am bagat viteza si eram la vreo 10 cm distanta de ei daca nu opream cred ca ii bagam in spital, si nu m-au zis la parinti cred. ( Am comportamentul Erzei din Fairy Tail happy )Oricum ce credeti ca au facut aia cu telefonul? Doar avea amprenta doar ca l-a deblocat tata dar oricum se blocheaza la loc. Si tata nu vrea sa se duca la politie, am si filmat cand au luat clientii aia cu camera ca il vazusem pe tata la geam, doar ca nu se vad fetele lor. Pe bune am parinti asa fricosi voi ce ati fi facut? va rog spuneti-mi ce trebuie sa fac si ce ati face voi in locul tatei! sad

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Taica tu nu e fricos, e inteligent ca nu se ia la bataie cu tigani inarmati. Tu esti viteaza pana iti iei una in muflete, pe urma o sa te duci si tu la politie si nu o sa mai sari la bataie.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru suntserios):

laughing tastatura te face erou.

| Copila2016 explică (pentru BuLaNNNeL):

Chiar ca rolling on the floor

| suntserios a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Mda, ei eu m-am batut odata cu 6 tigani. Si mancam si un burger cu o mana, si nici nu am dat maioneza pe tricou

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru suntserios):

laughing. Eu cred ca scăpam putin sos. eh, mai am de învățat.

| suntserios a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Daca ii bateai cu stanga si mancai cu dreapta erai ok

| alina2k18 a răspuns:

La politie urgent, sa reclame furtul!
De aia tot au atat curaj pentru ca se bazeaza pe frica!