| fortasteauaa a întrebat:

Buna TPU va rog sa imi spuneti cei ce sunteti la facultate sau cei ce va pricepeti daca in timpul facultatii poti sa te angajezi.Ma refer din anul 1. FUNDA!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Caută pe www.bestjobs.ro sau wwwejobs.ro
Succes!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de facultate. la mare majoritate daca faci un efort poti lucra trebuie insa sa cauti intelegere atat de la profesori cat si de la angajator.

daca dai la medicina nu ai nicio sansa, in rest trebuie sa te descuri cu prezentele la seminarii / laboratoare si la examene.

ideal ar fi sa te apuci de munca din anul 2-3 si in domeniul in care faci facultatea

| neutrino a răspuns:

Te poti angaja cand vrei, numai sa fii capabil sa mergi cu amandoua!

| MadRaven a răspuns:

Buna,
Depinde de facultate, daca esti la medicina nu ai nicio sansa, dar daca esti la o facultate mai lejera da.
Numai bine!